Forums:

kopogtato-tmb2021. január 25-én 16:30-kor online Kopogtató foglalkozásra várjuk az érdeklődőket!

Forums:

kopogtato-tmbSzeretettel várjuk az érdeklődőket az online Kopogtató foglalkozásokon!

Forums:

kopogtato-tmbSzeretettel várjuk az érdeklődőket a következő Kopogtató foglalkozáson!

Indul a Kopogtató

Forums:

kopogtato-tmbIdén is várjuk a leendő kisdiákokat és szüleiket a Kopogtató programjaira.

Forums:

kopogtato-tmbIsmét várjuk az érdeklődő szülőket és a leendő kisdiákokat a Kopogtató programjaira.

Forums:

kopogtato-tmb2019. január 7-én 16 órakor Kopogtató foglalkozásra várjuk az érdeklődőket!

Kopogtató menetrend

Forums:

kopogtato-tmbIdén is várjuk az érdeklődő szülőket a Kopogtató programjaira.

Forums:

kopogtato-tmbHamarosan ismét Kopogtató foglalkozást tartunk. Az időpont: 2018. március 12., 16 óra.

Forums:

kopogtato-tmbKözeledik a következő Kopogtató foglalkozás, amelynek időpontja: 2018. január 26., 16 óra.

Indul a Kopogtató

Forums:

kopogtato-tmb2017. nov. 8-án, szerdán kezdődik a Kopogtató. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!